• Zajęcia z posłuszeństwa

  Pracujemy nad ogólnym posłuszeństwem psa w różnych warunkach, od spokojnych do rozmaitych rozporszeń. Wypracowujemy komendy takie jak : wróć, siad, waruj , komendy uniemożliwiające i wiele innych.
 • Socjalizacja

  Nie tylko uczymy komend. Szczeniaki mają bardzo rozbudowane zajęcia pod względem socjalizacji. Poznają inne psy i uczą się z nimi komunikować i odczytywać sygnały. Jest to szczególnie ważne dla najmłodszych czterołapów.
 • Zabawy w Bestfriend

  Prócz nauki i socjalizacji mamy również czas na zabawę! Pokonujemy różne przeszkody, co pozwala uczyć zwierzę poruszania się po różnych płaszczyznach, pracować nad koordynacją oraz pomaga radzić sobie z nowymi sytuacjami. To świetna forma aktywności dla wszelkich psów łącząca zabawę z nauką.
 • 1
 • 2
 • 3

Psi Fryzjer

Dla naszych czworonożnych klientów przygotowaliśmy:

- kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne - strzyżenie, trymowanie, stylizacja psich fryzur na życzenie klienta oraz według wzorców FCI, strzyżenie psów nierasowych, rozczesywanie skołtunionej sierści, zabiegi długotrwale regenerujące włos, kąpiele pielęgnacyjne, lecznicze, oczyszczające, „na sucho” oraz aromaterapeutyczne, odżywki i maski na włos, obcinanie pazurów, czyszczenie i depilacja uszu, zwalczanie insektów i usuwanie kleszczy,


-Do każdego pieska podchodzę indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile będzie potrzebował. Absolutnie nie usypiam zwierząt i nie korzystam z chemicznej pomocy przy uspokajaniu psa.


-*Ceny podane poniżej są cenami orientacyjnymi. Cena końcowa jest zależna od stanu psa i jego zachowania oraz od aktualnej promocji. W celu ustalenia ceny usługi i umówienia wizyty, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Umówienie wizyty telefonicznie: 781 829 902
Co trzecia wizyta rabat 50 %

ceny podane od – zależy od stanu psa kąpiel z odżywką , obcinanie pazurów , czyszczenie uszu i poduszek trymowanie ,kąpiel , obcinanie pazurów ,czyszczenie uszu kąpiel, strzyżenie ,czyszczenie uszu obcinanie pazurów

york

shih tzu

maltańczyk

bolończyk

bichon

35 _ 60

west

kawalier

35 80 60

Parson 

jack russell

35 80 * cena dla psów większych „w typie” 100 zł  -
sznaucer miniatura 35 - 80

fox terrier

airdale terrier

40 - 80

owczarek niemiecki 

golden

lablador

80 - -
berneńczyk 100  - -

Samoyed 

bernardyn

chow-chow

150  - -
spaniel 40 90 80
dog niemiecki 100 -  -