• Zajęcia z posłuszeństwa

  Pracujemy nad ogólnym posłuszeństwem psa w różnych warunkach, od spokojnych do rozmaitych rozporszeń. Wypracowujemy komendy takie jak : wróć, siad, waruj , komendy uniemożliwiające i wiele innych.
 • Socjalizacja

  Nie tylko uczymy komend. Szczeniaki mają bardzo rozbudowane zajęcia pod względem socjalizacji. Poznają inne psy i uczą się z nimi komunikować i odczytywać sygnały. Jest to szczególnie ważne dla najmłodszych czterołapów.
 • Zabawy w Bestfriend

  Prócz nauki i socjalizacji mamy również czas na zabawę! Pokonujemy różne przeszkody, co pozwala uczyć zwierzę poruszania się po różnych płaszczyznach, pracować nad koordynacją oraz pomaga radzić sobie z nowymi sytuacjami. To świetna forma aktywności dla wszelkich psów łącząca zabawę z nauką.
 • 1
 • 2
 • 3

Domowy Hotelik

Jadą Państwo na wakacje i nie mają nikogo odpowiedzialnego aby zostawić psiaka? Niech i on dostanie zasłużony urlop!
BestFriend oprócz szkoleń oferuje również domowy hotelik dla psów. Psy mieszkają w domu z dużym ogrodem, pod fachową i profesjonalną opieką oraz  mają zapewnione atrakcje. W okolicy mamy do dyspozycji kilka dużych łąk i las. Państwa pies ucieka bez smyczy? Spokojnie mamy również ogrodzony plac szkoleniowy na którym Państwa pupil będzie mógł się wybiegać do woli.  Przed wysłaniem psiaka na urlop do BestFriend będą mogli Państwo ustalić z nami formy aktywności psa, sesje treningowe i inne ważne dla Państwa rzeczy. Mamy stały kontakt z Właścicielami, i  na życzenie  Właściciela relacjonujemy pobyt psiaka poprzez zdjęcia czy filmiki na bieżąco korzystając z e-maili czy mms-ów. Możemy również sami odebrać i odwieźć z powrotem psa, aby Państwo mogli spokojnie przygotować się do swojego wyjazdu.

 • Koszt pobytu psa- 40 zł/doba
 • Koszt pobytu kota- 20zł/ doba
 • W miesiącu grudniu cena za dobę wynosi 70 zł.

Podczas odbioru zwierzęcia podpisujemy z właścicielem umowę cywilnoprawną o powierzenie zwierzęcia pod opiekę. Po za umową prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, gdzie zawarte są podstawowe informacje o zwierzęciu. Informacje te znacznie ułatwią nam opiekę nad Państwa pupilem.

Właściciel zapewnia zwierzakowi leżankę ,jedzonko, ulubione zabawki.
W celu rezerwacji pobytu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Tel. 781 829 902