• Zajęcia z posłuszeństwa

  Pracujemy nad ogólnym posłuszeństwem psa w różnych warunkach, od spokojnych do rozmaitych rozporszeń. Wypracowujemy komendy takie jak : wróć, siad, waruj , komendy uniemożliwiające i wiele innych.
 • Socjalizacja

  Nie tylko uczymy komend. Szczeniaki mają bardzo rozbudowane zajęcia pod względem socjalizacji. Poznają inne psy i uczą się z nimi komunikować i odczytywać sygnały. Jest to szczególnie ważne dla najmłodszych czterołapów.
 • Zabawy w Bestfriend

  Prócz nauki i socjalizacji mamy również czas na zabawę! Pokonujemy różne przeszkody, co pozwala uczyć zwierzę poruszania się po różnych płaszczyznach, pracować nad koordynacją oraz pomaga radzić sobie z nowymi sytuacjami. To świetna forma aktywności dla wszelkich psów łącząca zabawę z nauką.
 • 1
 • 2
 • 3

Sobota z aportem 5.11.2016

Zapraszamy na zajęcia dedykowane dla psów z grup VII i VIII FCI (szczególnie wyżły brytyjskie i kontynentalne, retrievery, spaniele oraz pozostałe psy dowodne) . Warsztaty mają na celu wprowadzenie w podstawowe zagadnienia i ćwiczenia w terenie wspomagające przygotowanie psa pod kątem prób pracy myśliwskiej oraz konkursów pracy dla wspomnianych grup psów. Część teoretyczną oraz praktyczną poprowadzi S. Wilk.

 

Czytaj więcej...

Wrześniowy cykl zajęć dla szczeniaków

Psie przedszkole dedykowane dla psiaków od 8 tygodnia do 8 miesiąca rusza od września dla nowych kursantów.Zajęcia odbywają się w soboty o godzinie 10:00.

Chętnych zapraszamy do zapisów przez formularz na stronie lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 781 829 902 .

 

Grupa szczeniaków START 11 czerwca

Zapraszamy na psie przedszkole dla psiaków poniżej  7 miesiąca życia. Startujemy 11 czerwca sobota o godz. 10:00 .

Na zajęciach pracujemy nad koncentracją na przewodniku, socjalizacją oraz podstawowymi komendami. Pracujemy i budujemy relację przewodnik-psiak zabawą , pracą opartą na motywacji oraz nagrodą.

Zapisy telefoniczne lub poprzez nasz formularz/

781 829 902

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.